Šodien izplatītajā paziņojumā par Maira Brieža trenera maiņu, sportists vaļsirdīgi atzina“Tas, ko pateicu televīzijā – ka uzvaras gadījumā būtu licis punktu –, tas bija kaut kāds dīvains pārpratums. No rīta vēl nebiju īsti pamodies, droši vien tāpēc sāku tur gvelzt tādas muļķības…”

Cehs.lv rīcībā ir nonācis pilns transkripts no agrās rīta intervijas:
Televīzija: Labrīt, šorīt pie mums ciemos ir Latvijas labākais bokseris un, iespējams, šobrīd populārākais valsts sportists – Mairis Briedis. Sveiciens šajā agrajā rīta stundā, Mairi!
Mairis Briedis: (žāāāvs) jā, arī sveiki… (ar kulakiem berzē acis)
TV: Jā, nudien ir agrs. Acīmredzami neesat radis, hehe. Nu ko, ir pagājis laiciņš kopš smagās cīņas ar Usiku. Vai ir kādi jauni secinājumi par to, kas notika? Varbūt par to, ko vajadzētu darīt tālāk?
Mairis: aj, zinkā… baigi agrs… domāju moš vispār nevajag boksēties. Es metīšu mieru, jā… jums kafijas aparāts ir?
TV: Jūs plānojat beigt boksēties?
Mairis: (žāāāāāvs) jā, jā… tas, ko tu teici, jā… kas ar aparātu?
TV: Bet jūsu komanda? Vai esat konsultējies..?
Mairis: (skatās grīdā un purina galvu) Nu, tur visi… atlaist. Jā, visi iet prom no darba. Ko es pirmīt prasīju – neatceries?
TV: Ko jūs plānojat darīt pēc boksa?
Mairis: nez, moš pamēģināšu spēkus BMX, bet visādi citādi turpināšu sniegt konsultācijas mediju treniņos politiķiem.
TV: Ja tomēr izlemsi turpināt boksēties – vai turpināsi sadarbību ar GACHO?
Mairis: Moš ar Arstarulsmirus, viņam bija dziesma forša par mācīšanos… (sāk dungot)
TV: Par citām lietām… Kā jūs vērtējat jaunumus Porziņģa sakarā? Jūs kā sportists. Cik grūti ir atgūties pēc šādām traumām?
Mairis: Ļoti žēl, protams, ka sezona ir izvērtusies tāda, kāda tā ir izvērtusies, bet, protams, ir patīkami, ka vismaz uz tās otro pusi viņš atvērās un guva virkni punktu pēc kārtas. Var jau būt, ka pēc sezonas viņu aizmainīs uz citu komandu, taču varbūt tieši jauna vide bez spiediena ir tas, kas viņam ir nepieciešams, lai no jauna atvērtos un atkal tiktu All-Stars mačā. Protams, būtu forši redzēt Buffalo Sabres play-off zonā, taču cerības zudušas un mums atliek tikai turēt īkšķus par Girgensona individuālajiem rādītājiem.
TV: Labi, paldies, Mairi. Šis ir bijis šokējošām ziņām pilns rīts un gaidīsim turpmākos paziņojumus jūsu karjeras sakarā. Ko jūs novēlētu mūsu skatītājiem?
Mairis: Paldies, ka uzaicinājāt uz savu radio. Mans aicinājums klausītājiem: (izstiepj kulaku gaisā)ATBRĪVOT KATALONIJU
TV: Mairi, tīri tehniski skatoties Katal…
Mairis: Jā, es domāju, ka Usiku varētu atkārtotā cīņā pieveikt ar tehnisko nokautu…
TV: Tad jūs turpināsiet boksēties tomēr?

Mairis: Šobrīd nē, man nav līdzi cimdi.
TV: Ar mums bija bokseris Mairis Briedis. Šobrīd pārslēgsimies uz LIDO slidotavu, kur interviju sniegs Sandis Ozoliņš.
Sencis - 2018. gada 1. marts